Jump to content
ismail.641

KIS Kaldırırken klavye tuşlarının çalışmaması

Recommended Posts

KIS Kaldırırken klavye tuşlarının çalışmaması sebebi ne ?

Kullandığım kaldırıcı iObit uninstaller dir.

Sonrasında bilgisayarı tekrar başlat diyor.

Başladığında ise touchpad çalışmıyor, Synaptics i yüklü ve güncel olduğu halde o programı istiyor.anlamadım.

KIS yüklü ise herhangi bir şey istemiyor.

IOBIT yazılımlarını önermiyorum. Bir programı kaldırmak için denetim masası kullanılır, bunun dışındaki sorunlardan kullandığınız program sorumludur.

3. parti programlar çoğu zaman sistem kararlılığına etkisi olumlu veya olumsuz yönde etkiler, bu yüzden Windows araçlarını kullanın gerek kalmadıkça.

Denetim masasında da aynı problemi veriyor.

KIS lisanslı ürün diye mi yapıyor, yoksa daha önceden birçok antivirüs programı kullanıp kaldırdım diye mi. Etkisi olabilir mi ?

Denetim masasında da aynı problemi veriyor.

Aynı olması kullandığın programlardan kaynaklı. Sorun yaşadıktan sonra denetim masasına başvurduğunda hata alırsın.

Söylediklerim sağlıklı bir pc'de yapılacak şeyler.

KIS lisanslı ürün diye mi yapıyor, yoksa daha önceden birçok antivirüs programı kullanıp kaldırdım diye mi. Etkisi olabilir mi ?

Hayır lisans ile bir ilgisi bulunmuyor. Farklı AV'ler kullanıp yine aynı yazılımla kaldırdıysan sorun kaynaklarından bir diğeri de bunlardır.

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.