• Announcements

• Rodion Nagornov

Недоступность форума // Forum maintenance   08/16/2017

В связи с техническими работами форум будет недоступен с 20.00 (МСК) 18.08.2017. Максимальное время недоступности - до 20.00 (МСК) 20.08.2017. *** Due to maintenance forum will be unavailable since 8pm (+3 GMT) 18-Aug-2017. The longest possible time of maintenance - till 8.pm (+3 GMT) 20-Aug-2017.
HarunKonyevi

Bildirim Çubuğu Göstergesi Kaldırma

4 posts in this topic

Hayırlı günler,

Kaspersky internet security premium üyeliğim bulunmakta,

Bildirim alanındaki uygulama simgesini kaldırıyorum, fakat her telefonu kapattığımda ya da uygulama güncellemesinden sonra tekrar geliyor. Kaldırmak için tekrar aktif edip tekrar kapatmam gerekiyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyor, uygulamada bir sorun var ise düzeltilmesini istiyorum.

Premium bir ürünümüz bulunmamaktadır. Uygulamayı Google marketten güncel olanı indirdiğinize emin olup lisansınızı kontrol edin.

Dediğiniz durum devam ediyorsa normal bir durumdur. Aktif koruma sağladığından etkinlik bildirimi operatör çubuğunda simgesi bulunmaktadır.

Bu şekilde de bildirimleri kapatabilirsiniz:

https://support.kaspersky.com/us/10290

Premium bir ürünümüz bulunmamaktadır. Uygulamayı Google marketten güncel olanı indirdiğinize emin olup lisansınızı kontrol edin.

Dediğiniz durum devam ediyorsa normal bir durumdur. Aktif koruma sağladığından etkinlik bildirimi operatör çubuğunda simgesi bulunmaktadır.

Bu şekilde de bildirimleri kapatabilirsiniz:

https://support.kaspersky.com/us/10290

Evet dogru premioum degil. Lisansli kullaniyorum ve evet o sekilde bildirimleri kapatmama ragmen ara ara tekrar cikiyor. Tekrar yaptiginda ekran goruntusunu atarim insallah.

Sorun devam etmiyor herhalde bu zamana kadar cevap yazmadığınıza göre? :)