Jump to content
Sign in to follow this  
MrElm

Recaptcha Engelleme Sorunu

Recommended Posts

Merhaba. Uzun süredir KIS 2015 kullanmaktayım. Firefox kullanmaya karar verdim ve 64 bit sürümünü yükledim. Ancak birkaç problemim var.

1- Sayfalarda ki recaptcha kutucuğu engelleniyor. Gözükmüyor.

2- google.com sayfasını açmak istediğimde bağlantınız güvenli değil uyarısı veriyor ve sayfa engelleniyor. Bunun dışında denediğim http veya https sayfalar açılıyor.

Eğer KIS2015 in internet korumasını devre dışı bırakınca sorunlar düzeliyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Not: Bir iki gün önce sistemime format attım. Windows 7 Home Pre kullanıcısıyım, tüm güncellemeler yüklü durumda.

Güncel kalmanıza dikkat edip Win 8.1 veya Win 10 kullanmanız yararınıza olacaktır. Kaspersky'ın ise 2016 sürümü mevcut 2016 sürümünü kullanın hata devam ediyorsa o zaman tekrar bildirin.

Güncel kalmanıza dikkat edip Win 8.1 veya Win 10 kullanmanız yararınıza olacaktır. Kaspersky'ın ise 2016 sürümü mevcut 2016 sürümünü kullanın hata devam ediyorsa o zaman tekrar bildirin.

Tavsiyenizi anlıyorum ama windows 10 kullanmak istemiyorum. Lisanslı windows 7 sahibiyim ve KIS 2015 in windows 7 ile uyumlu olması gerektiğini düşünüyorum. Doğrudan kaspersky ye geri bildirim yapableceğim bir link varsa iletebilir misiniz acaba?

Ek olarak Kaspersky 2016 kullanmak istedim zaten ancak modem arayüzüne girmemi engelledi. Üstelik herhangi bir ayarını kurcalamamış olmama rağmen. Bu sebeple 2015 e geri döndüm.

"Ek olarak Kaspersky 2016 kullanmak istedim zaten ancak modem arayüzüne girmemi engelledi. Üstelik herhangi bir ayarını kurcalamamış olmama rağmen. Bu sebeple 2015'e geri döndüm."

Durduk yere engelleme yapmaz. İletişimini siz kesmişsiniz büyük ihtimal. 2016 kurun. İlk baştaki durum da aynı durum söz konusu. Modem firmware güncelleyip hiçbir uyarıya dokunmayın. Kısaca kullanmayı bilmediğinizden sorunlar yaşıyorsunuz.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.