Jump to content
Sign in to follow this  
ruhtan123

Modem ve ağ sorunu

Recommended Posts

Merhabalar 2016 kaspersky is kullanıyorum napıyorum bilmiyorum ama kaspersky modemimi ve ağımı engelliyor internette problem yaratıyor

ayarları varsayılana alsam da sonuç değişmiyor sadece bilgisayardan kaldırınca modem görünüyor ve ağda problem kalmıyor

bunun için güvenlik duvarı veya kaspersky dan nasıl bir ayar yapmam gerekiyor

Modem görünüyor dediğiniz Wifi adı mı gözükmüyor? Eğer öyle ise zaten size uyarı verecektir. Bahsettiğiniz modemin Wifi SSID'ı doğru güvenlik seviyesinde yapılandırılmamış ise bağlantıya izin vermiyor olabilir. Modem wifi güvenliğini WPA2-PSK şifreleme türünü de AES olarak değiştirip sağlam bir şifre ile de wif şifrenizi değiştirip tekrar deneyin.

Modem görünüyor dediğiniz Wifi adı mı gözükmüyor? Eğer öyle ise zaten size uyarı verecektir. Bahsettiğiniz modemin Wifi SSID'ı doğru güvenlik seviyesinde yapılandırılmamış ise bağlantıya izin vermiyor olabilir. Modem wifi güvenliğini WPA2-PSK şifreleme türünü de AES olarak değiştirip sağlam bir şifre ile de wif şifrenizi değiştirip tekrar deneyin.

airties 5341 modemim var wifi görünüyor fakat

markanın airties network asistan dıye uygulaması var kablosuz ağ modemı yapılandırma gibi görevleri var acıyorum yenileniyor diyor sonra airties cihazı bulunmadı dıyor sonra kaspersky dan airties network asistan uygulamasını guvenlı dıye eklıyorum gene olmuyor modemı bulamayınca wifi şifresi falan da erişilmiyor 192.168.2.1 olan manuel modeme giriş te de girmiyor kaspersky dan çıkış yapsam gene sonuç aynı

tek çözüm kasperskyı kaldırınca çözülüyor nedense

Kaspersky ayarlarını doğru yapmadığınız için uygulamayı engellemiş olabilirsiniz. Programı kaldırın Web tarayıcıdan girin. Ethernet bağlantısı ile bağlanın.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.