Jump to content
Sign in to follow this  
tayan

Güncelleme takibi hakkında.

Recommended Posts

Merhaba,

 

Uygulama güncellemeleri için uygulamanın internet sitesinde ki yüklemeler kısmını takip ediyorum http://www.kaspersky.com/tr/downloads/tota...ty-multi-device . Fakat forumda http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=337078 şeklinde bir konu mevcut olduğunu gördüm. Güncelllemeler için forumda ki bu konu mu daha güncel yoksa site mi? Forumda ki linkler neye göre veriliyor? Total Security 2015 kullanıcısıyım.

 

Kolay gelsin.

Share this post


Link to post

İlk verdiğiniz linktekiler güncel değildir. Daha güncel ve yenilikleri forum yapısında paylaşılmaktadır. Yani 2. linkte verdiğiniz yerden KTS tavsiye edilen olanı indirin.

Share this post


Link to post

Teşekkür ederim, birde my kaspersky içinde kendi lisansınıza özel setup hazırlama gibi bir şey var. Ayrıca eski sürümü otomatik kaldırıp yenisini yüklüyor öyle hemde lisans fazla etkinleştirme gibi bir durum olmaz diye düşünüyorum. Daha öncede başıma gelmişti lisansın bloke olması. Keşke program içinden güncelleme denetleyip kurma gibi bir seçenek olsaydı.

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.