Jump to content
Sign in to follow this  
yavuza

Haberler diyerek ürün satılması??

Recommended Posts

Lisansımın daha 600 günden fazla süresi olmasına rağmen haberler adı altında sürekli satın alma ekranlarını görüyor olmak hiç hoş değil!

Yani bana ne indirimden falan? Sanki şimdi satın alsam 2 sene sonra kullanabileceğim?

Diyeceğim o ki, işinize odaklanın. Böyle yaparak ben ve benim gibi düşünenleri kendinizden uzaklaştırıyorsunuz!

AV'den bir uyarı alacaksam, tehdit vs geldiği anda bloklandığı uyarısı olmalı, başka bir şey değil.

Teşekkürler.

Not: Bu arada ürünü satın alırken kampanya var falan diyorlardı. Hediye gelecekti. Hala gelmediğine göre o da yalanmış!

haberler adı altında sürekli satın alma ekranlarını görüyor olmak hiç hoş değil!

Resim paylaşın.

AV'den bir uyarı alacaksam, tehdit vs geldiği anda bloklandığı uyarısı olmalı, başka bir şey değil.

Ayarlara girmeye üşenmiyorsanız girip bildirim ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Not: Bu arada ürünü satın alırken kampanya var falan diyorlardı. Hediye gelecekti. Hala gelmediğine göre o da yalanmış!

Satın aldığınız yere sorun.

Resim paylaşın.

Ayarlara girmeye üşenmiyorsanız girip bildirim ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Satın aldığınız yere sorun.

cevap için teşekkürler. ürünü doğrudan kaspersky.com online satış üzerinden almıştım. her neyse, çok da önemli değil şu an...

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.