Jump to content
Sign in to follow this  
weirdonexus

Windows 10 hakkında

Recommended Posts

Selamlar Windows 10 için kaspersky total ne zaman çıkar? Sanırım eskiler uyumsuzmuş araştırdığım kadarıyla. Bilgilendirir misiniz bizleri bu konuda?

Yükledim.. Anahtarı girdikten sonra ingilizce limiti aştınız diyor. Annem, ben ve kayınbilader kullanıyordu keyi. Sebebi ne olabilir? my.kaspersky.com a bildirdim şimdi. Geçen haftadadır yardım bekliyorum ordan cevap veren yok. Siz yardımcı olun lütfen. İllahi müşteri hizmetlerini aramayalım.

Müşteri hizmetlerini sabahtan beri arıyorum cevap veren yok caz müzik dinledim resmen. Kasperskyı seviyorum ve bırakmak istemiyorum. Diğer virüs programları bile tr windows 10 sürümünü çıkardı çoktan. Lütfen yardımcı olun.

Yükledim.. Anahtarı girdikten sonra ingilizce limiti aştınız diyor. Annem, ben ve kayınbilader kullanıyordu keyi. Sebebi ne olabilir?

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=287776

my.kaspersky.com a bildirdim şimdi. Geçen haftadadır yardım bekliyorum ordan cevap veren yok. Siz yardımcı olun lütfen. İllahi müşteri hizmetlerini aramayalım.

Benim yapabileceğim bir şey yok. Bildirdiğinizde cevap gelmesi lazım gelmiyorsa güncel bilgi ekleyin.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.