Jump to content
Sign in to follow this  
ByAdmin

Kis 2015 15.02.361 Onedrive Problemi.

Recommended Posts

Windows 7 Sp1li bilgisayarımda kurulu olan onedrive bulut uygulaması normal çalışıyor, senkronizede yapıyor ancak program ile işlemi tamamlayıp çıkış dedikten sonra onedrive uygulaması kendi kendine tekrar başlatılıyor.

Onedrive uygulaması kis de güvenilir listesinde ama neden bu şekilde sorun yapıyor anlayamadım. Problem kesinlikle kaspersky dan kaynaklanıyor başka bir sebep olamaz.

Evde kullandığım aynı sürüm windows 7 ve Kis 2013 te sorun yok.

Aynı şekilde aynı bilgisayarda daha önce kullandığım 2015 15.01 versiyonunda bu problem yoktu, bu kis sürümüne yükselttikten sonra bu sorun başladı.

Evde kullandığım aynı sürüm windows 7 ve Kis 2013 te sorun yok.

2013 diğer bilgisayarda mı kurulu?

Aynı şekilde aynı bilgisayarda daha önce kullandığım 2015 15.01 versiyonunda bu problem yoktu, bu kis sürümüne yükselttikten sonra bu sorun başladı.

Kaldırıp güncel olanı yüklemeyi denediniz mi?

Evet 2013 farklı bir bilgisayarda kurulu.

Zaten bu sorun güncel olan 15.02.361 versiyonunda var, format öncesi kullandığım versiyon olan 15.01 de bu sıkıntı yoktu.

Edit; Format öncesi 15.01 den 15.02 ye yükselttikten sonrada bu problem başlamıştı. Başka bir sebepten kaynaklı olduğunu düşünüyordum, ufak tefek bazı sorunlarımda olunca format atarım düzelir dedim ama olmadı.

Edited by ByAdmin

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=248...amp;clcid=0x41f

Bunu yükleyip tekrar deneyin. Düzelmez ise Kaspersky'ı kaldırıp bununla da kalıntıları silin:

http://media.kaspersky.com/utilities/Consu.../kavremover.exe

İmzamdan KIS 2015'i yükleyin ve tekrar hiçbir Kaspersky ayarına dokunmadan windows'u yeniden başlatın ve kontrol edin. Aynı durum varsa yakında KIS 2016 parakende sürüm çıkacak onunla denersiniz. Win 7 artık eski bir işletim sistemidir. Win 8 ve üzeri yüklerseniz bu gibi sorunlar daha az yaşarsınız.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.