Jump to content
Sign in to follow this  
Arkom

Ben böyle bir alışveriş yapmadım

Recommended Posts

Dün ( 20,08,2013 ) Avangate den 2 adet mail geldi 1. mailde ödeme alındı vs. yazıyordu diğerindede KİS2013 şifre vs. vardı

Ben böyle bir alış verişte yapmadım herhangi bir otomatik key yenilemesinde bulunmadım benim bilgim dışında kredi kartımdan para ödeöe talebi oluşturulmuş. Kredi kartımı bilgilerimi kontrol ettiğimde ödeme onayı bekleyen 25 usd lik bir mebla söz konusu.

Bu nu kim nasıl düzelte bilir

teşekkürler

Dün ( 20,08,2013 ) Avangate den 2 adet mail geldi 1. mailde ödeme alındı vs. yazıyordu diğerindede KİS2013 şifre vs. vardı

Ben böyle bir alış verişte yapmadım herhangi bir otomatik key yenilemesinde bulunmadım benim bilgim dışında kredi kartımdan para ödeöe talebi oluşturulmuş. Kredi kartımı bilgilerimi kontrol ettiğimde ödeme onayı bekleyen 25 usd lik bir mebla söz konusu.

Bu nu kim nasıl düzelte bilir

teşekkürler

Bankamı arayıp ödemeyi iptal ettirdim kredi kartı bilgilerim ellerinde olduğu için kredi kartımı bile iptal ettirdim.

Merhaba,

Daha önceki yıllarda ürün alırken otomatik yenileme seçeneğini seçili bıraktıysanız, lisans süresi bitiminde otomatik olarak lisansınız yenilenmektedir. Bununla ilgili koşullar ve bilgilendirmeler ürünü ilk alırken belirtilmektedir.

Ürünün bu şekilde, yanlışlıkla yenilenmesi gibi durumlarda ise, http://www.kaspersky.com ve http://www.kaspersky.com.tr sitelerinden alınan ürünlerde her zaman 14 gün koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Kaspersky Türkiye Teknik Destek Merkezi ile iletişime geçseydiniz, ürününüzün ve otomatik yenilemenizin iptali konusunda size yardımcı olunabilirdi.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.