Jump to content

Recommended Posts

Merhaba,

Kaspersky Internet Security 2013 kullanıcısıyım. Windows 8.1 güncellemesini yükledim. Kis 2013 çalışmıyor. Uyumsuzluk hatası alıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır ?

Merhaba,

Windows 8.1 sürümü henüz piyasaya ticari bir ürün olarak sürülmediğinden Kaspersky ürünleri tarafından desteklenmeyebilir. Maalesef konu ile ilgili uygun sürüm çıkmasını beklemek dışında yapılabilecek herhangi bir şey mevcut değildir.

Windows 8.1 resmi olarak Microsoft internet sitesi üzerinden final sürümünü upgrade ettim.

Teknomarketten kaspersky antivirus 2013 aldım fakat, kurulmuyor.

Kasperskyın bu probleme en kısa sürede bir çözüm bulması gerekiyor. :unsure:

merhabalar hocam ben şuan eset kullanıyorum. Kaskpery'e geçmeyi düşünüyorum. Eset'ten artıları nelerdir.

merhabalar hocam ben şuan eset kullanıyorum. Kaskpery'e geçmeyi düşünüyorum. Eset'ten artıları nelerdir.

Bayağı bir artısını göreceksiniz. Sisteminiz iyi ise kasma sorunu daha az oluşur bu eksiğini göz ardı ederseniz en iyi korunan ve kullanıcıya yönelik parantel kontrol ile bilgisayarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Açık ve güncel olduğu sürece virüs girme şüpheniz olmasın.

Diğer forumlarda eset'in eksilerini araştırıp, Kaspersky'ın eksilerini de görebilirsiniz. Kaspersky'ın kasma dışında bir eksisini göremeyeceksiniz güncel sürümlerde.

KASPERSKY 2013 WİN8.1 DE ÇALIŞTIRILABİLİR (BENDE ÇALIŞIYOR :cb_punk: :laugh3: )

1.ADIM

WİN 8 E GERİ DÖNÜN

2.ADIM

KASPERSKY 2013 Ü KURUN

3.ADIM(ZORUNLU DEGİL)

WİN 8.1 RAHATLIKLA GEÇ :cb_punk: :cb_punk: :cb_punk: :cb_punk: :cb_punk: :supercool:

KASPERSKY 2013 WİN8.1 DE ÇALIŞTIRILABİLİR (BENDE ÇALIŞIYOR :cb_punk: :laugh3: )

1.ADIM

WİN 8 E GERİ DÖNÜN

2.ADIM

KASPERSKY 2013 Ü KURUN

3.ADIM(ZORUNLU DEGİL)

WİN 8.1 RAHATLIKLA GEÇ :cb_punk: :cb_punk: :cb_punk: :cb_punk: :cb_punk: :supercool:

Bu söylediğiniz yükseltme şeklinde yüklenen Windows 8.1 için geçerlidir ve sağlıklı bir yöntem değildir. Bu yöntemi bildiğimiz ve sorunlar yaşayan olduğu için tavsiye etmiyoruz.

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.