Jump to content
Sign in to follow this  
hathat2008

administration kit 8 yeni lisans sorunu

Recommended Posts

Karspersky administration kite 2011 yılında 537 adet clientlik lisans alıp tanıtmıştık, reports and notifications kısmında nekadarlık lisans kullanıldığını çok güzel görüyorduk, lisans süremiz bitti bizde yeni bir lisans alıp sayıyıda yükseltip 850 cilente çıkarttık bu keyleri administration kite tanıttık cilentlerde lisansları aldı ama ne hikmetse kullanılan lisans miktarını , kalan lisans miktarını reports and notification altındaki lisans raporlamada eski keyi görüyor, eski keyin raporunu veriyor ortalama 600 bilgisayara lisans tanımlaması başarı ile kuruldu, bir sıkıntı yok, repositories tabı altında bulunan licences kısmında hem eski keyi hem yeni keyi görüyorum ordada yeni keyin properties kısmına girdiğimdede objects tabındada hiç bir bilgisayar görünmüyor eski lisansın üzerinde sağ tık yaptığımda ise sadece properties sekmesi açılıyor yeni lisansa yaptığımda bütün seçenekler çıkııyor delete view properties gibi, bunu nasıl aşabilirim yardımcı olabilirmisiniz ? kullanlan lisans miktarı kalan lisans miktarını görüntülemek istiyorum....

Share this post


Link to post

Merhaba,

 

Kullandığınız ürünün tam sürümü nedir? Anahtar dosyalarının bulunduğu bölümde bu yeni anahtarı gri renkli mi görüyorsunuz?

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.