Jump to content
Sign in to follow this  
ozgur.dedeoglu

Bir üst Kaspersky sürümüne geçişte dikkat edilmesi gereken hususlar

Recommended Posts

Bir üst sürüme geçişte öncelikle eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırmanız, kaldırırken Aktivasyon Bilgileri (Activation Data) seçeneği hariç diğer bütün seçenekleri seçip kaldırmanız ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

 

Sisteminizde başka anti-virüs programları yüklü ise, Kaspersky’i yüklemeden önce mutlaka bu programları kaldırmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Eğer sisteminizde yüklü olan eski sürüm Kaspersky ürününü kaldırmakta sıkıntı yaşarsanız, Buradan Kaspersky Kaldırma Aracını indirmeniz ve Kaspersky ürününüzü bu araçla kaldırmanızı gerekebilir. Kaspersky ürünlerini bu araçla kaldırmanız halinde, 20 haneli aktivasyon kodunuzun elinizde olduğundan emin olunuz, nitekim bu araç sisteminizde yüklü olan Kaspersky ürününü tamamen kaldıracaktır.

 

Aktivasyon kodunu kaybetmemeniz önemlidir, bunun için bir My Kaspersky hesabı oluşturup, Manage Activation Codes (Aktivasyon Kodlarını Yönet) bölümüne Aktivasyon kodunuzu kayıt etmenizi tavsiye ederiz.

Edited by Murat5038

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.