Jump to content

omer75

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

About omer75

 • Rank
  Candidate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merhaba lisans hakkında size bir soru sormak istiyorum. Mevcut olarak satın almış olduğumuz lisansları bilgisayarımızda etkinleştirmeden direkt olarak My Kaspersky Hesabımıza keyimizi eklersek keyimizin süresi otomatik olarak başlar mı ? Sadece keyimi My Kaspersky lisanslarıma eklemek istiyorum.
 2. Herkese merhaba; İki adet bilgisayarım var biri laptop biri masaüstü ve ikisinde de KİS kullanıyorum. 19.08.2018 tarihinde iki PC içinde KİS 2019 geçiş yaptım ama mevcut olan keylerim için Kaspersky şöyle bir uyarı verdi resmini de atacağım. 'Girilen etkinleştirme kodu için izin verilen maksimum etkinleştirme sayısını aştınız.' ben bu durumu My Kaspersky hesabımdan Teknik Desteğe yazdım hatta üst üste 4 mesaj ve talep iletmeme rağmen hala sorunum için cevap gelmiyor. Sorunun çözümünü yabancı Kaspersky ve Türkçe Kaspersky' da gördüm lisans ın sıfırlanması lazım ama cevap vermiyorlar nedeni nedir sayın forum yöneticisi bana bu konuda yardım eder misiniz mağdurum Sayın forum yöneticisi sonuçta siz bir Kaspersky çalışanısınız lütfen bana yardımcı olun 4 gündür mağdurum. Dipçe: Problem ile ilgili fotoğraf ekte vardır.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.