Jump to content

FieldBird

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About FieldBird

 • Rank
  Candidate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. C:\ProgramData\Kaspersky Lab klasöründe 80.1 GB boyutunda .log uzantılı bir dosya var. C Diskinde yere ihtiyacım var bu neden olmuş olabilir ve nasıl kurtulabilirim ? Edit: Aynı klasör altında benzer isimde 5gb'lık bir .log dosyası daha varmış. Sanırım sürekli büyüyorlar. Bunun önüne geçemezsem harddiskte yer kalmayacak. Yardımcı olursanız sevinirim.
 2. İşe yaramadı. Zaten lisans satın almaya karar verdim. Teşekkürler yardım için.
 3. Merhaba. Birkaç gün önce temiz bir format attım. Windows ve bilgisayar programlarımın tümü orjinal. Korsan kullanmıyorum. Virüsten korunmak için de Kaspersky'ı tercih ettim. Ücretsiz lisans sürem başlamıştı. Bu gün bilgisayarın saatinin yanlış olduğunu fark ettim ve saat dilimini UTC3 Istanbul olarak düzelttim. Ardından Kaspersky lisansımın bitiş tarihi 10. ayın 14'ü görünmesine rağmen lisan süresi doldu diye bildirim geldi. Yardımcı olursanız sevinirim. Anahtar kısmı ne işe yarar bilmiyorum. Önemli gibi görünüyordu ben de üzerini çizdim (Paint). Lazımsa atabilirim. Ufak bir edit: Bu lisansın sonunda 3 aylık lisans satın almayı düşünüyorum. G2A ve türevi sitelerden alından kodlar yasal mıdır ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.