Jump to content

merterdem

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About merterdem

 • Rank
  Candidate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sorunu tam olarak anlatamadığım için anlaşamadık sanırım hala uygulamayı engellediğim konusunda ısrarcısınız ancak benim önceden attığım uygulama kullanım raporuydu kendi kendine engellediği için böyle görünüyor şimdi izin verilen ve engellenen uygulamalarla uygulama kullanım raporunun görüntüsünü tekrar atıyorum bu sefer anlatabildim sanırım benim her hangi bir ayar değiştirmediğimi ya da uygulama engellemediğimi. gördüğünüz gibi ben herhangi bir uygulama engellemediğim halde ebeveyn denetimi kendi kafasına göre engellediği için raporda engellenmiş olarak çıkıyor.
 2. niyetiniz iyidir tabi ki ama "herhangi bir şey yapmadan ayar değiştirmeden" dememe rağmen bilmediğiniz özellikleri kurcalamayanız yazmanıza anlam veremedim ben hiç bir ayarla oynamadım zaten yüklendiğinde nasılsa o ayarlar duruyor ve şu anda da aynı durum "Application Frame Host" için geçerli ne microsoft edge ne de windows store açılıyor, bir zararlıdan dolayı olmadığı belli çünkü tam tarama ve malware taramalarında her hangi bir şey tespit edilmedi. edit: eğer yardımcı olamayacaksanız ingilizce forumdan yardım isteyeceğim. Cevabınızı bekliyorum edit2: ebeveyn denetimi devre dışı bırakıldığında her şey normal ve çalışıyor sorun zararlıdan çok ebeveyn denetiminde sanırım.
 3. herhangi bir şey yapmadan ayar değiştirmeden tekrar açılmaya başladı steam... yine de merak ediyorum niye böyle bir şey olduğunu bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim
 4. Kaspersky Total Security 17 kullanıyorum önceden herhangi bir sorun yokken bugün steamde oyunu indirmeye bırakmıştım tekrar bilgisayara baktığımda steam kapanmış kendi kendine ve tekrar açmaya çalıştığımda resimdeki uyarıları aldım. Ebeveyn denetiminde veya uygulama engellemede herhangi bir engelleme görünmüyor ve zaten ebeveyn denetimini devre dışı bıraktığımda steam açılıyor bunun nedeni nedir acaba. Uygulamanın engellendiğine dair tek gözle görülür şey resimde yer alıyor ama ayarlarda vs herhangi bir engelleme görünmüyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.