Jump to content

xMat

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xMat

  1. Müsteri hizmetlerini ara ordakiler sana online satın aldıysan mailine gelen makbuz resimlerini isticekler eğer herhangi 1 tekno marketten aldıysan kutusunun ve faturasının resmini isterler büyük ihtimal. Bunlar duruyosa elinde kısa zamanda hallediyolar.
  2. İyi günler. Total security icin win 10 uyumlu yeni sürüm ne zaman gelicek acaba? ingilizce sürümü bayadır mevcut sanki türkce sürüm unutuldu gibi. Umarım en yakın zamanda site güncellenir ve indiririz.
  3. Cevap için teşekkürler. Anlıyamadığım nokta bu a b c neye göre belirleniyo. Ben ilk yüklediğimde b di neden c ye düstü. En günceli derken mesela ingilizce sitede en güncel versiyon 15.0.2.361 ken Tr de 15.0.1.415. İngilizce siteden 15.0.2.361li versiyonu indirip denemek istemistim ama güncelleme yapamadı program , güncelleme başlıyodu sonrasında kullanıcı tarafından iptal edildi yazısı çıkıyodu, o yüzden sildim. Tr ne zaman gecicek 15.0.2.361 e gecicek?
  4. İyi günler. Total security kullanıcısıyım ve öğrenmek istediğim 1kaç şey var. Sürüm numarasından sonra gelen a , b , c ne anlama geliyor. Benimki ilk basta b di sonradan c oldu. Ayrıca veritabanı saati baya bi geriden geliyor bu normalmi? mesela suan saat 23.11 fakat suan deneme amaclı elle güncelleme çalıştırdım , güncelleme tamalandıktan sonra veritabanı saati 18.53 bu sorun değilmi 4 saat gibi 1 fark var arada yeni 1 vürüs cıkmıs olsa korumasız kalmış olmazmıyız? teknoloji olarak yeni ve tanımlanmamış virüs leri bulma özelliği var fakat gözden kacırma olasılığı olabilir cok dert değil bulur silerde, meraktan sormak istedim. İyi çalışmalar, cevaplar için simdiden tesekkurler.
×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.