Jump to content

murat5038

Moderators
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About murat5038

 • Rank
  Cadet

Recent Profile Visitors

9,835 profile views
 1. Hatayı aldığınız ekran dahil nereye girmeye çalışıyorsanız video veya resimleyerek anlatın sorunu. Yazılımlar güncel mi? 7.5 sürümü 16 martta yayınlandı. Çalışma alanına erişim verdiniz mi kontrol edin: https://support.kaspersky.com/13258 Diğer çalışma alanı ile ilgili bilmeniz gerekenleri buradan ara kısmına workspace yazıp öğrenebilirsiniz: https://help.kaspersky.com/Cloud/1.0/en-US/177929.htm
 2. murat bey. secure vpn connection kullanıyorum. 2 gündür bağlanmıyor bilginiz varmı.tşkler kolay gelsin. murat

  1. murat5038

   murat5038

   Bağlanmıyordan kastınız nedir? Google veya Youtube gibi sitelere bağlanamıyor musunuz?

  2. mrtmnc

   mrtmnc

   bu şekilde hiçbir şekilde bağlantı yok.internete girmiyor.

   Adsız.jpg

   bir kere yeniden kurum. kaspersky anti virüsümde var onuda kaldırdım yükledim.sonuç yok bağlanmıyor . hem türktelekom var bende hem turksat kablosat var.ikinsindede çalışmıyor. tşkler.

  3. murat5038

   murat5038

   https://help.kaspersky.com/KSDE/Win3.0/tr-TR/127799.htm

   Yükseltilmiş sürümünü kullanıyorsanız cihaz limitini aşmış olmalısınız. Önceki kurulan cihazları My Kaspersky üzerinden kontrol edip kaldırın.

   Bağlantıda gördüğünüz gibi standart sürümü kullanıyorsanız günlük limiti mevcut. Görüntüde başlattığınız gözükmüyor bu arada.

 3. Merhaba Özlem hanım, Teknik sorunlarda ilk olarak özel değilse forum sistemini kullanmanız daha doğrudur. Lisans özel işlemlerinde ve satış işlemlerinde sadece ilk adımı telefon veya mail ile iletmeniz daha gereklidir. Sorduğunuz soruları buradan cevaplandıracağız. 1- Göndereceğiniz yeni kodu nereye yazmam gerekiyor? https://support.kaspersky.com/12778#block5 Burada göründüğü gibi yazılım içinden lisans kısmından yeni lisans girebilirsiniz. Diğer yöntem My Kaspersky hesabınızdan ürününüze yeni lisansı girebilirsiniz. 2- Yeni kodu hemen giriş yapmam gerekiyor mu? https://help.kaspersky.com/KPC/1.0/tr-TR/95218.htm 3- Eğer gerekmiyorsa en geç hangi tarihte bu girişi yapmam gerekir? Eğer yenileme lisansı almadıysanız en kısa zamanda etkinleştirmeye bakın. Yenileme lisansı ise lisans bitmeden veya bittiği gün ekleyebilirsiniz. 4- Bu kodu giriş yaptıktan sonra geçerlilik tarihi 13gün sonra kullanmış olduğum programın süresi dolduktan sonra mı başlayacak, yoksa hemen mi geçerli olacaktır? Lisansı ne zaman sisteme veya programa girerseniz o zaman başlar. Yenileme ise zaten otomatik bittiğinde başlar sisteme kaydettiğinizde. 5- Program yükseltmesi yaptığımda bir daha ki seneye yenileme zamanım geldiğinde aynı programı yenilemeyip bir önceki sene yani şu anda kullandığım programa dönüş yapabiliyor muyum? Bu sorunuz biraz karışık anlatmışsınız. Ancak Total sürümü 2019 şuan kullanıyorsanız, bir sonraki sene yine lisansı yenilerseniz yine Total sürümüne veya daha düşük İS ürününü etkinleştirebilirsiniz. Ancak tavsiyemiz Total kullanıyorsanuz Total kullanmaya devam edin. Eğer sürümden kasıt 2019, 2018 sürümleri ise 3 sene kuralı mevcut. 2019 lisansı aldıysanız bir sonraki gelecek 3 sürümü kullanabilirsiniz.
 4. Rica ederim. Bulamama ihtimaline karşın linki paylaşayım: https://support.kaspersky.com/b2c/TR
 5. Satış konularına ben bakmıyorum. https://forum.kaspersky.com/index.php?/profile/575058-barbaros-yaman/ Barbaros bey ile veya kurumsal telefon ile iletişim kurup bilgi alabilirsiniz.
 6. İlk olarak Türkçenizi düzeltmeniz gerekiyor. İngilizce bölümüne gidip yazarsanız Türkçe insan çıkmaması normaldir. Türkçe bölümünü kontrol edip bulsaydınız veya Kaspersky kendi sitesinden destek kısmına girip forum tıklasaydınız zaten buradan olacaktır. Bilmediğiniz şey hakkında yorum yapmayın. İkinci olarak kullanmayı bilmediğiniz program hakkında yine yorum yapıyorsunuz. Programın bir hatası yok milyonlarca kişi kullanıyor bir sorun yaşıyorsanız bu sizin ve sisteminizle alakalıdır. Üçüncü olarak sorununuzu detaylı açıklayacak şekilde konuya yazmamışsınız sorun ne daha belli değil. Sorunu doğru düzgün belirtip hata alıyorsanız hata verilerini paylaşın. Altta verilen linkte yazanları da uygulayıp dosyayı paylaşın. https://support.kaspersky.com/3632#block1
 7. https://support.kaspersky.com/14819 Daha ilk KES kurulumunuz ise daha önce kurmadıysanız yukarıdaki gibi yönetici hesabı ile kurmanız gerekiyor. Daha sonra bilgisayarlara kurmak için bunu uygulamanız gerekli: https://support.kaspersky.com/14819#block5 KSC'yi güncellemek için bunu uygulayabilirsiniz: Daha fazla yardım için Kurumsal MyKaspersky hesabınızdan sorunuzu iletebilirsiniz.
 8. Rica ederim. Güncellemeyi kendi haline bırakırsanız zamanında güncelleyecektir devamlı manuel el ile güncelleme yapmayın kısaca. Temp içinde o kadar kalması sorun etmeyecektir, CCleaner mesela arada kullanabilirsiniz sistem temizliği için de.
 9. DNS kullandığınız görülüyor. DNS otomatik yapıp deneyin. Buradaki gibi seçili mi kontrol edin. Ayarlarda oyun modu açıksa kapatın. _____ https://downloadmirror.intel.com/25016/eng/PROWinx64.exe Bunu da yükleyin. C:\Windows\Temp Bu klasör içindekileri silin Uyku modunu ve performans ayarlarını da kontrol edin uyku moduna girdiği gözüküyor arada.
 10. https://support.kaspersky.com/3632#block1 http://media.kaspersky.com/utilities/ConsumerUtilities/GetSystemInfo6.2.exe GSI sonucunu paylaşın.
 11. OK. Then do what Richbuff quotes, in the post above. The GSI report will help. Make a clean boot after sharing the GSI report. Check whether the same warning will come.
 12. Lisans konularına buradan bakmıyoruz. My Kaspersky kısmından iletişime geçtiyseniz oradan sonuçlanmasını bekleyiniz.
 13. Evet edebilirsiniz. Lisansınız bitmediyse Kaspersky'ı her ihtimale karşı kaldırın. https://support.kaspersky.com/12783#block0 5. resimde olan lisans kısmını işaretsiz bırakarak kaldırın.
 14. Evet siz anlatamıyorsunuz. My Kaspersky'a giremiyorsanız en başta ne yapmanız gerektiğini yazdım yaptınız mı tarayıcı işlemlerini? Yaptınız ve hala gelmiyor ise yeni hesap oluşturup oradan destek talep edin durumunuzu anlatın. Oradan da yapamaz iseniz buradan arama yapın. 0850 202 62 32 (Turkish, English) Monday to Friday, 09:00 - 18:00 (UTC +2)
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.