Jump to content

murat5038

Moderators
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About murat5038

 • Rank
  Cadet

Recent Profile Visitors

5,602 profile views
 1. Siz de yazdıklarımı uygulayın o zaman.
 2. Evet edebilirsiniz. Lisansınız bitmediyse Kaspersky'ı her ihtimale karşı kaldırın. https://support.kaspersky.com/12783#block0 5. resimde olan lisans kısmını işaretsiz bırakarak kaldırın.
 3. Evet siz anlatamıyorsunuz. My Kaspersky'a giremiyorsanız en başta ne yapmanız gerektiğini yazdım yaptınız mı tarayıcı işlemlerini? Yaptınız ve hala gelmiyor ise yeni hesap oluşturup oradan destek talep edin durumunuzu anlatın. Oradan da yapamaz iseniz buradan arama yapın. 0850 202 62 32 (Turkish, English) Monday to Friday, 09:00 - 18:00 (UTC +2)
 4. Dediğiniz ürünlerde bahsettiğiniz özellik bulunmuyor. Ev ürünleri içinde sadece KTS'de şifre koruma özelliği bulunuyor. Yukarıda söylediğimi yapın hangi ürünü daha önce kullandıysanız orada gözükecektir ve ona göre yardım alabilirsiniz.
 5. Daha detaylı bilgi vermelisiniz. Parola dediğiniz nedir? My Kaspersky şifresi mi? My Kaspersky şifresi değil ise My Kaspersky içinden destek talebinde bulunabilirsiniz. My Kaspersky şifresini bilmiyor iseniz Facebook ile önceden üyelik almadıysanız, mail adresiniz doğru ve ulaşılabilir durumda ise Chrome tarayıcısından eklenti olmadan bu adrese gidip "Parolanızı mı unuttunuz?" bağlantısına basın. https://my.kaspersky.com/ Size 24 saat içinde mail ile bildirilecektir verdiğiniz bilgiler doğru ise. Yine de gelmez veya sitede hata oluşur ise Mozilla tarayıcı ile VPN benzeri bir şey olmadan talebinizi tekrar gönderin.
 6. murat5038

  kaspersky trust

  Yapabileceğiniz başka bir şey yok, bildirdiyseniz siteniz güvenli ise en kısa zamanda tanımlanacaktır. Sitede SSL koruması vb. yok ise daha çok zaman alacaktır. Sitenizi burada da link olarak bildirin tam adresi.
 7. Orada yazan ek süre dolduğunda otomatik yeni lisansınıza geçmiş bulunacaksınız. https://help.kaspersky.com/KPM/Win9.1/tr-TR/86786.htm Kendiniz cihaz yedeği almak isterseniz kasanın bunu uygulayabilirsiniz: https://support.kaspersky.com/14384#block1
 8. murat5038

  kaspersky trust

  Kaspersky My Kaspersky içinden konu açıp siteniz kendinizin ise istenecekleri verip güvenli olup olmadığını kontrol edip gerekli birime bildirilecektir. Sizin de şuradan sitenizi taratmanız gereklidir. https://virusdesk.kaspersky.com/ Buradan da yapılabilecekleri okuyabilirsiniz: https://support.kaspersky.com/us/1870
 9. Kaspersky parolası başlıkları: https://help.kaspersky.com/KAV/2019/tr-TR/70756.htm https://help.kaspersky.com/KAV/2019/tr-TR/70293.htm https://help.kaspersky.com/KAV/2019/tr-TR/101735.htm _________ Ebenveyn Denetim parolası: https://help.kaspersky.com/KAV/2019/tr-TR/68584.htm İkisi farklı parolalar gerektirir. İkisinden birini yanlış kısma yazıyorsunuz büyük ihtimal. İnternete dediğiniz kısım My Kaspersky şifresi de olabilir veya Ebeveyn denetim parolasını da giriyor olabilirsiniz Ancak Kaspersky etkileşimli parola değildir girdiğiniz. Verilen linkleri iyice okuyup inceleyin. Önceki parolaları girmeyi deneyiniz.
 10. Bilgi ile alakası yok, sizin okuma probleminizden veya İngilizce bilmemenizden kaynaklı durum. Son yazılan mesajda olan linkte 6. olanı okuyabilseniz alıntı yaptığınız mesajın aynısını belirtmekte olduğunu görebilirsiniz.
 11. Yukarıda söylediğim adımlar ile kapanacaktır.
 12. Güvenilir URL'leri yapılandır kısmından güvenli saydığınız kısımları eklediğinizde çıkmayacaktır. URL danışmanının atında taranmasını istemediklerinizi de istisnalara ekleyebilirsiniz. Eğer yine de düzeltemez iseniz son olarak bununla çözersiniz: https://help.kaspersky.com/KSOS/6.0/en-US/157530.htm
 13. KSOS 6 kullanmıyorsanız kullanın. Sahte veya güvenilir listesine eklenmemiş sertifikaları size sorup geçmesini istiyorsanız geçebilirsiniz. Güvenilirlere eklerseniz, siteye güveniyorsanız o uyarı çıkmayacaktır. https://support.kaspersky.com/14403#block4 Özellik hakkında bilgi almak isterseniz: https://help.kaspersky.com/KSOS/5.0/tr-TR/68219.htm
 14. murat5038

  Fiyat tutarsızlığı

  Kaspersky sitesine şahsen bir müdahalemiz bulunmuyor. Size neresi söyledi bilmiyorum ancak buradan sadece teknik destek alabilirsiniz. Lisans ve site konusunda My Kaspersky ile iletişime geçilmesi gereklidir. Fiyatlar değişebilir normal bir durumdur. Daha ucuz istiyorsanız bilindik satış yapan sitelerden alabilirsiniz. (Hepsiburada, Vatan bilgisayar) gibi yerlerden. Alacağınız yerin garantisi altında olarak.
 15. murat5038

  Fiyat tutarsızlığı

  https://www.kaspersky.com.tr/home-security Gördüğünüz gibi 109 olan bir fiyat görülmüyor. Anti Virüs sürümünü belki tıklamış olabilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi 219.99TL 1 cihaz 2 yıl lisans ücreti.
×

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.