Jump to content

murat5038

Moderators
 • Content count

  311
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About murat5038

 • Rank
  Cadet

Contact Methods

 • E-mail
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  TURKEY/SAKARYA
 1. Harcanan süre yazması gerekiyor zaten. Harcadığınız süre geçmiş. 2 saat belirtmişsiniz 3 saat kullanmışsınız sonra neden açılmıyor demenin nasıl bir mantığı bulunuyor? Hafta sonu filan ile ilgisi bulunmuyor hafta içi ve sonu da aynı saat ayarlarını yapmışsınız gün içi kullanım süresi de aynı ve süeriyi aşmışsınız gayet normal bir uyarıdır.
 2. Aşılmadığını söylüyorsunuz ama gösterdiğiniz resimlerde aşıldığı gözüküyor? En son resimi iyice okuyup anlayın. Bilgisayar demiyor, internet diyor. İnternet süreniz 3:34 olarak aşılmış gözüküyor. Yani bir hata bulunmuyor.
 3. Kampanyayı düzenleyen kurum veya kişiye bildirin.
 4. Verilen linkte açıklayıcı anlatımlar mevcuttur. Lisans hakkında daha detaylı soru için My Kaspersky üzerinden sorunuzu sorun.
 5. https://help.kaspersky.com/KPC/1.0/tr-TR/95218.htm
 6. Yaşadığınız durumu diyorum My Kaspersky'dan bildirin.
 7. Kaspersky kaldırılmadan format atılmaz. My Kaspersky'dan durumunuzu bildirin.
 8. https://support.kaspersky.com/12742#block0 Güncel ve yasal Kaspersky kullanıyorsanız bu durum yaşanmaması gerekir. Kaspersky'ı kaldırıp alttan güncel olan sürümü indirip güncelleyiniz. https://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=337078
 9. Burası Çok Issız

  Sorunu olan az demek ki
 10. Aynı olması kullandığın programlardan kaynaklı. Sorun yaşadıktan sonra denetim masasına başvurduğunda hata alırsın. Söylediklerim sağlıklı bir pc'de yapılacak şeyler. Hayır lisans ile bir ilgisi bulunmuyor. Farklı AV'ler kullanıp yine aynı yazılımla kaldırdıysan sorun kaynaklarından bir diğeri de bunlardır.
 11. IOBIT yazılımlarını önermiyorum. Bir programı kaldırmak için denetim masası kullanılır, bunun dışındaki sorunlardan kullandığınız program sorumludur. 3. parti programlar çoğu zaman sistem kararlılığına etkisi olumlu veya olumsuz yönde etkiler, bu yüzden Windows araçlarını kullanın gerek kalmadıkça.
 12. Internet Security Windows 8 Kurulum Problemi

  Uzaktan bağlantı yapılmış olup sistemde tweak işlemleri uygulanmıştır. Gereksiz yazılımlar kaldırılıp, kurulum başarılı şekilde sağlanmıştır.
 13. KTS güncel sürümü kullandığınıza emin olun. Tarayıcınızı da değiştirmeyi veya günce değilse güncellemeyi unutmayın. Güncel ise altta verdiğim linkteki gibi siteyi "Do not run" olarak işaretleyip ekleyin. https://support.kaspersky.com/12715#block2
 14. Aynı sorun olmasa da paylaşmanızı istediğimiz bir şey zaten. Paylaşın kontrol edelim.
 15. Batch Dosyaları Hakkında

  Öyle bir dos komutu yok. Ancak kullanılan cihazları buradan nasıl girdiyseniz Kaspersky Centre üzerinden cihazları görebiliyorsunuz hangisini istemiyorsanız oradan kaldırabiliyorsunuz. https://support.kaspersky.com/11057#block2 http://support.kaspersky.com/learning/cour.../unit4_chapter1 Yada My Kaspersky paneli üzerinden lisansları yönetebilirsiniz.
×