Jump to content

ozgur.dedeoglu

Members
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ozgur.dedeoglu

 • Rank
  Cadet

Recent Profile Visitors

1,924 profile views
 1. Merhaba, Sorunun tarihine bakarsanız, o sıralarda maalesef 2013 ürününe ait kayıt girdisi mevcut değil idi. Fakat elbette, şu anda bunun indirilmesi mümkün olmaktadır.
 2. Merhaba, Henüz yerelleştirme işlemi devam etmekte olduğundan, maalesef elimizde net bir tarih bulunmamaktadır.
 3. Merhaba, Lisansınız daha önce etkinleştirilmediyse ve aktif olarak kullanılabiliyorsa, bu durumda Kaspersky PURE 3.0 sürümünü yüklemenizi ve onu etkinleştirmenizi öneririm. Maalesef PURE 2'yi güncellemelerle PURE 3 yapmak mümkün değildir, bunun için sisteme PURE 3.0 kurulması gerekmektedir.
 4. Merhaba, Gittigidiyor, sanalpazar, ebay vb. gibi, ikinci el satışına müsait sitelerden alınan kodların engellenmesi / bloklanması durumunda maalesef Kaspersky Lab tarafından herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Ürün alırken sıfır ürün satan bayiilerden veya direkt olarak Kaspersky Lab Online Satışından ürün almanızı tavsiye ediyoruz.
 5. Merhaba, Türkçe sürüm kurulduğunda bunu İngilizceye veya geri Türkçeye çevirmek mümkündür. Fakat sadece İngilizce sürümde Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Sisteminizde bulunan sürümü kaldırıp tekrar Türkçe sürümü kurmanız gerekmektedir. Bunu yaparken Aktivasyon kodunu kayıtlı bırak seçeneğinin seçili olduğundan (Activation data) emin olursanız, bir daha aktivasyon kodunu girmeden ürünü kurup çalıştırabilirsiniz.
 6. Kaspersky ürünlerinin en son sürümlerini Buradan indirebilirsiniz. Kaspersky Small Office Security ürünü için tanıtım/eğitim dökümanlarını İngilizce olarak: Kaspersky Small Office Security PC için: Burada, Kaspersky Small Office Security Server Burada bulabilirsiniz. Ürün dökümantasyonlarını Buradan bulabilirsiniz. Lisans süreniz boyunca, Kaspersky tarafından çıkarılan yamaları ve veritabanı güncelleştirmelerini kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bunun için tek şart, ürününüzün bir aktivasyon kodu ile etkinleştirilmiş olmasıdır. Aktivasyon kodunu kaybetmemeniz önemlidir, bunun için bir My Kaspersky hesabı oluşturup, Manage Activation Codes (Aktivasyon Kodlarını Yönet) bölümüne Aktivasyon kodunuzu kayıt etmenizi tavsiye ederiz. Destek verilen Kaspersky ürünlerinin listesini, ne kadar süre ile destek verileceğini ve destek şartlarını Buradan öğrenebilirsiniz.
 7. Kaspersky ürünlerinin en son sürümlerini Buradan indirebilirsiniz. Kaspersky PURE ürünü için tanıtım/eğitim dökümanlarını İngilizce olarak buradaBurada bulabilirsiniz. Ürün dökümantasyonlarını İngilizce olarak Burada bulabilirsiniz. Lisans süreniz boyunca, Kaspersky tarafından çıkarılan yamaları ve veritabanı güncelleştirmelerini kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bunun için tek şart, ürününüzün bir aktivasyon kodu ile etkinleştirilmiş olmasıdır. Aktivasyon kodunu kaybetmemeniz önemlidir, bunun için bir My Kaspersky hesabı oluşturup, Manage Activation Codes (Aktivasyon Kodlarını Yönet) bölümüne Aktivasyon kodunuzu kayıt etmenizi tavsiye ederiz. Destek verilen Kaspersky ürünlerinin listesini, ne kadar süre ile destek verileceğini ve destek şartlarını Buradan öğrenebilirsiniz.
 8. Merhaba, Çok kullanıcılı lisanslarda lisans tarihiniz ilk lisansınızı etkinleştirdiğiniz anda başlamaktadır, yani siz 4 ay sonra ikinci bilgisayara kurup ürünü etkinleştirirseniz, ürün o bilgisayarda 8 ay süresi kalmış olarak başlayacaktır.
 9. Merhaba, Ürünü Programlar ve Özellikler bölümünden onarmayı deneyebilirsiniz. Eğer onarma başarısız olursa veya onarma seçeneği yok ise, bu durumda ürünü yeniden yüklemeniz problemi çözmelidir. Ürün kaldırma sırasında size hangi özelliklerin saklanması gerektiğini soracaktır, burada Aktivasyon Kodu'nu saklama seçeneğini seçmenizi öneririm. Önemli Not: Bu işlemleri yapmadan önce aktivasyon kodunuzun her ihtimale karşı elinizde olduğundan emin olunuz.
 10. Merhaba, Çalışan bir sistemden herhangi bir şekilde aktivasyon kodu çıkarmanız mümkün olmayacaktır. Konuyla ilgili Kaspersky Teknik Destek Merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.
 11. Merhaba, KIS Ferrari Edition Windows 8 desteklememektedir. Maalesef bu konuda yapılabilecek bir işlem bulunmuyor.
 12. Merhaba, Windows 8.1 sürümü henüz piyasaya ticari bir ürün olarak sürülmediğinden Kaspersky ürünleri tarafından desteklenmeyebilir. Maalesef konu ile ilgili uygun sürüm çıkmasını beklemek dışında yapılabilecek herhangi bir şey mevcut değildir.
 13. Merhaba, Maalesef Türkçeleştirme çalışmalarıyla ilgili detaylı bir zaman bilgisi veremeyeceğim, fakat çıktığı takdirde bunu Kaspersky Yükleme Sayfası altında dil seçeneklerinde bulabileceksiniz.
 14. Merhaba, Kullandığınız ürünün tam sürümü nedir? Anahtar dosyalarının bulunduğu bölümde bu yeni anahtarı gri renkli mi görüyorsunuz?
 15. Merhaba, Konuyla ilgili Kaspersky Teknik Destek Merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.