Jump to content

ErcanSahin

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About ErcanSahin

 • Rank
  Candidate

Recent Profile Visitors

620 profile views
 1. Windows 10 un 1511 sürümünü sıfırdan kurdum. ilk olarak KES SP1 MR2 yü kurdum. Bu şekilde çalışıyor şu an bi sorun yok çok şükür. İlginiz için teşekkür ederim.
 2. Bugün Windows 10 major bi güncelleme yaptı yeni sürüm 10.0.10586 oldu. Bunu yaparken daha önceden kurduğum fakat çalışmayan KES 10 sp1 mr2 yi kaldırdı ve güncelledi. Güncellemeden sonra tekrar şansımı denemek istedim. Fakat yine aynısını yaşadım dosyalar kopyalanıyor sonra kurulum ekranı gözden kayboluyor ve hiç ilerleme olmuyor. Yeniden başlatınca task manager da avp nin çalışıyor olduğunu görebiliyorum ama hiç interaktif ekran veya saatin yanında simge çıkmıyor. Sanırım windows güncellemesi bunu çözmeyecek gibi. Muhtemelen Kaspersky mr3 veya sp2 çıkarırsa düzelir diye umuyorum.
 3. Merhaba Bu kısma gönderen mail adresi eklerken regex kullanabiliyor muyuz (örnek: *@mail.com) yoksa tam adres mi olmak zorunda, bunun bir formatı var mıdır?
 4. Merhaba 2 yöntem de işe yaramadı zaten 1. yöntem için ekrana Kaspersky açılması gerekli ki açılmıyor. 2. Yöntem için KSC içinden makinayı görmeme rağmen Windows 10 plug in eksik olduğu için makinayı yönetemiyor. Diğer konu ise üreticiler senkron çalışırlar ürün geliştirirken ve biliyorsunuz MS Windows çıkarırken Beta1 Beta2 RC1 RC2 sürümlerinden sonra retail sürümünü çıkarıyor ki yeterince test edilsin uyumluluk sorunları çözülsün diye. Demek ki bu süreçte bir sebebten dolayı MS ile Kaspersky çalışamamışlar. Bunda alınacak birşey yok. Windows 10 çıkalı 6 ay olmuş nerdeyse hala çalışan bir Kaspersky sürümü yok.
 5. Merhaba Dediğiniz şekilde yaptım aynısı oldu. Arka planda servis çalışıyor ama hiç bir interaktif akran açılmıyor. Sanırım Kaspersky bu konuda sıkıntıa yoksa yeni çıkan bir windowsa bu kadar uzun süre destek verememesi şaşılacak birşey.
 6. Merhaba Kes10winSP1_mr2_en_aes256 sürümünü global siteden indirip windows 10 enterprise olan makinama kuruluma başladım. İlk kurulum ekranı bitti ve kurulum ekranı kapandı daha önceden tecrübe ettiğim lisans key istediği 2. ekrana bir türlü geçmedi. Beklememe rağmen 2. ekran bir türlü gelmedi. Makinamı yeniden başlattım servislerden baktığımda Kaspersky Endpoint security 10 for windows (32 Bit) servisinin başlamış olduğunu gördüm. Fakat ne taskbar da iconu var ne de avp.exe çalıştırmayı denediğimde pencere açılıyor. Arka planda kalıyor ve aktivasyon yaptırmıyor. penceresi açılmıyor. sürüm versiyonu Kes10winSP1_mr2_en_aes256 yani 10.2.4.674. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
 7. The problem is resolved now. The Comodo softwares and Advanced SystemCare 8 uninstalled and KES reinstall. KES working normal. Thank you.
 8. Thank you for reply. Now I will remove all of software in the list and than reinstall KES. I will write the results.
 9. I give up. Because KES seems mulfinction after I installed KES. I tried to install from downloaded kaspersky web page, nothing changed. I tried to deploy from Kaspersky Security Center server,nothing changed. Also I uploaded GSI report to companyaccount web site.
 10. I think You will not reply to me. So I will uninstall Kasperky End Point Security and probably I will install comodo anti virus free edition. Because Im not working with KES, and again because KES sometimes enable, sometimes disable sometimes hanging my computer. Im not sure KES protect my computers. Good luck with KES
 11. Uploaded file GSI Report on companuaccount.kaspersky.com.
 12. Screenshot is attached. But report size 4 MB, What can I do for send it?
 13. Hello Now I'm using 10.2.2.10535 mr1 Still Same state
 14. Same state for me Submitted incident INC000004796112 for patch. Thanks
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.