Help - Search - Members
Full Version: kaspersky aktivasyon
Kaspersky Lab Forum > Türkçe Forum > Ev Kullanıcıları için Koruma > Kaspersky Internet Security & Anti-Virus
raider7
kaspersky internet security 2011 sürümünü kutulu olarak satın aldım
içindeki lisans kodunu kaydettirmeden kullanabilirmiyim?
kayıt yapınca ne gibi farklılıklar oluyor
helyum türkiye distribütörlüğünü bırakmış kutudaki kağıtta buradan kayıt yaptırabilirsiniz yazıyordu
http://www.helyum.com.tr/ac/
yani kayıt yaptırmam şartmı kısaca
Ozgur Dedeoglu
QUOTE(raider7 @ 30.08.2011 21:31) *
kaspersky internet security 2011 sürümünü kutulu olarak satın aldım
içindeki lisans kodunu kaydettirmeden kullanabilirmiyim?
kayıt yapınca ne gibi farklılıklar oluyor
helyum türkiye distribütörlüğünü bırakmış kutudaki kağıtta buradan kayıt yaptırabilirsiniz yazıyordu
http://www.helyum.com.tr/ac/
yani kayıt yaptırmam şartmı kısaca

Merhabalar,

Helyum Bilişim, Kaspersky ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğünü 1 Nisan itibarı ile bırakmış olmasına karşın, halen kendilerinin piyasaya sürmüş olduğu ürünler mevcuttur. Elinizdeki 30 haneli referans kodunu kayıt ettirdiğiniz takdirde, tarafınıza ulaşan 20 haneli aktivasyon kodu ile ürününüzü etkinleştirebilir ve kullanabilirsiniz.

Aktivasyon kodunuzu programa girmezseniz, 30 günlük deneme süresi sonunda program devre dışı kalacaktır.
raider7
teşekkürler
berkim
Merhaba,
Elimizde bir adet kaspersky antivirus 2010 mevcuttu.Bunu müşterimize gönderdik.
Ancak müşterimiz aktivasyon yapmaya çalıştığında bu ürünün süresi bitmiştir şeklinde uyarı almış.
Paket içerisinden 20 haneli bir kod çıkmış.
Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.
berkim
Merhaba,
Ancak müşterimiz aktivasyon yapmaya çalıştığında bu ürünün süresi bitmiştir şeklinde uyarı almış.
Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor
Ozgur Dedeoglu
QUOTE(berkim @ 6.09.2011 10:13) *
Merhaba,
Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor

Merhabalar,

Burası bir kullanıcı forumudur, dolayısı ile aktivasyon kodu problemlerine buradan destek verilememektedir. Bu gibi konularda destek almak için buradan destek talebi açmanız gerekmektedir.
raider7
ben kaspersky aktivasyonumu yaptırdım aradan 15 gün falan geçti bilgisayarı formatladım
yeniden yükledim aynı aktive kodunu girdim lisans süresi 365 günden başladı bu normal midir?
Ozgur Dedeoglu
Merhabalar,

Çok kullanıcılı ürünlerde 15 gün içerisinde bütün kullanıcıların ürünü etkinleştirmeleri tavsiye edilmektedir. Bundan kaynaklı olarak tam günden devam ettirilmiş olabilirsiniz.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.