IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Trojan-Downloader.JS.DarDuk.kt ?, Bilgisayarım virüsten etkilenmiş olabilir mi?
tayylann
post 14.04.2012 15:52
Post #1

Newbie
*

Group: Members

Dün şu siteyi :http://www.forumumsun.com/topic/21786-siki-dostlar-1-bolum-full-online-izledizi-izledizisini-izleizle/ açmaya çalıştım , kaspersky siteyi hemen blokladı.(JS.DarDuk.kt trojen downloader uyarısı vererek)Blokladıktan hemen sonra ,Kaspersky Anti-virus GUI Windows part (basegui.pll) adlı uygulamayı güvenilir uygulamalara ekledi.

Tekrardan ilgili siteyi açmak istedim ve kaspersky'nin bu siteyi bloklamadığını gördüm?(İlk seferinde kasperksy siteyi blokladığı halde ,artık bloklamıyor?) dash1.gif
Acaba bilgisayarım bu virüsten(trojen downloader - JS.DarDuk.kt) etkilenmiş olabilir mi?

Ayrıntılı rapor>>Internet koruması bölümünden aşağıdaki bilgileri kopyaladım:

www.forumumsun Reddedildi: Trojan-Downloader.JS.DarDuk.kt 13.04.2012 14:16:23
www.forumumsun Bulunanlar: Trojan-Downloader.JS.DarDuk.kt 13.04.2012 14:16:23

Ayrıca detaylı rapor ve uygulama etkinliğine ait ekran görüntülerini bu mesaja ekledim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Attached File(s)
Attached File  appcontrol.png ( 5,45K ) Number of downloads: 5
Attached File  detailedreport1.png ( 33,97K ) Number of downloads: 5
Attached File  detailedreport2.png ( 33,59K ) Number of downloads: 5
Attached File  detailedreport3.png ( 39,77K ) Number of downloads: 4
Attached File  report.png ( 49,76K ) Number of downloads: 3

Go to the top of the page

+Quote Post
nightundertaker
post 7.01.2013 19:39
Post #2

Newbie
*

Group: Members

QUOTE(tayylann @ 14.04.2012 13:52) *
Dün şu siteyi :http://www.forumumsun.com/topic/21786-siki-dostlar-1-bolum-full-online-izledizi-izledizisini-izleizle/ açmaya çalıştım , kaspersky siteyi hemen blokladı.(JS.DarDuk.kt trojen downloader uyarısı vererek)Blokladıktan hemen sonra ,Kaspersky Anti-virus GUI Windows part (basegui.pll) adlı uygulamayı güvenilir uygulamalara ekledi.

Tekrardan ilgili siteyi açmak istedim ve kaspersky'nin bu siteyi bloklamadığını gördüm?(İlk seferinde kasperksy siteyi blokladığı halde ,artık bloklamıyor?) dash1.gif
Acaba bilgisayarım bu virüsten(trojen downloader - JS.DarDuk.kt) etkilenmiş olabilir mi?
Ayrıntılı rapor>>Internet koruması bölümünden aşağıdaki bilgileri kopyaladım:

www.forumumsun Reddedildi: Trojan-Downloader.JS.DarDuk.kt 13.04.2012 14:16:23
www.forumumsun Bulunanlar: Trojan-Downloader.JS.DarDuk.kt 13.04.2012 14:16:23

Ayrıca detaylı rapor ve uygulama etkinliğine ait ekran görüntülerini bu mesaja ekledim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

bazı trojanlar vardır, hiç bir antivirüse yakalanmazlar, 100% güvende değil zaten bütün bilgisayarlar, sen en iyisi değerli dosyalarını falan unix sisteminde koy, paypal, kredi kartı hesap bilgilerini de girmek doğru değil bu durumda, unix ve windows/mac kurulu dursun bilgisayarında, bilmem anlatabiliyor muyum?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-Fi Version Time is now: 31.10.2014 10:13