IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Reinnoire licenta, KIS2012
Neika
post 7.12.2011 22:44
Post #1

Newbie
*

Group: Members

Buna ziua,
In cca 2 saptamanai expira licenta, de fapt prelungirea de acum doi ani. In magazinele din Brasov, nu am vazut decat pachete noi, niciunde nu se mai ofera prelungirea licentei pe doi ani. Pe site-ul Kaspersky in romana, nu am vazut decat varianta prelungirii pe un an, dar aici am marele handicap de a nu avea cum sa platesc cu cardul, doar cash. Daca apas pe "Renewal" in program, ma trimite pe site-ul in engleza, unde exista posisbilitatea prelungirii pe doi ani a licentei. Plus o oferta (daca am inteles bine) de prelungire dar si de upgradare la Kaspersky Pure, tot pe doi ani. Super oferta, dar cum am spus, nu am posibilitatea de a efectua plati online. Chiar nu mai exista nici o alta varianta? Prelungirea licentei pe doi ani, imi era cea mai convenabila, mai ales in timpurile tulburi prin care trecem, dpdv economic vorbind. Exista vreo alta posibilitate de a putea achizitiona, din Romania (BV?), acea oferta cu prelungirea licentei si de upgradare la Kasperky Pure?
Multumesc anticipat.

PS: daca totusi nu voi avea de ales, si voi achizitiona un pachet nou KIS, trebuie sa reinstalez programul? Sau doar introduc noua licenta si ea se va prelungi automat?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-Fi Version Time is now: 2.09.2014 20:41